İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

27 HAZİRAN 2022, PAZARTESİ   

35

GAZİANTEP ŞUBE YÖNETİM KURULU

14. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

GÖKHAN ÇELİKTÜRK
BAŞKAN
e-Posta:

1976 yılında Gaziantep`te doğdu. 2001 yılında Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Serbest mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir. İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube 10. Dönem ve 11. Dönem Sekreter Üye görevlerinde bulunmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

SELÇUK SOYSÜREN
SEKTERE ÜYE
e-Posta:

1974 yılında Elbistan`da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep`te tamamladı. 1998 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans, 2002 yılında Niğde Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube 12. Dönem ve 13. Dönemde Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği görevlerinde bulunmuştur Serbest Mühendislik ve Müteahhitlik hizmetleri vermektedir.

 
 

MEHMET BAKİ SAĞLAMER
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1989 Yılında Gaziantep`te doğdu. 2010 yılında Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kendine ait Yapı Denetim şirketi bulunmaktadır.

 
 

AYDIN KİRİŞCİ
ÜYE
e-Posta:

12.12.1976 Ankara doğdu. İlk , orta ve Lise tahsilimi Gaziantep`te tamamlayıp 2001 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden Mezun oldu. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
 

HACER ÇİFTÇİ
ÜYE
e-Posta:

 

İnş.yük. Müh Hacer Çiftçi
1977 yılında Gaziantep`te doğmuştur. İstanbul Pertevniyal lisesinden sonra 2000 yılında Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Eğitimi sonrası Gaziantep`in ilk enerji santralinde başladığı şantiye hayatına, organize sanayide çok önemli projelerde aldığı görevlerle devam etmiştir. Sahada halen inşaat projeleri uygulamalarına devam etmekte ve yetkinlik alanında her düzeyde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Aktif saha çalışmaları yanında akademik çalışmalarına da devam eden Hacer Çiftçi; 2018 yılında İTÜ`den proje yönetim uzmanlığı ünvanını almış ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi`nde başladığı yüksek lisans eğitimini 2019 yılında "Gaziantep Deprem Master Planının Sürdürülebilirliğinin Araştırılması"konulu teziyle tamamlamıştır. Yüksek lisans sonrası doktora yapmaya devam etmektedir.

Hacer Çiftçi;**şehrimizi doğal afet ve felaketlere hazırlamak ve geleceği bugünden inşa etmek için **akademik ve sosyal sorumluluk bilinci ile şehrimizin geleceği için çok önemli işbirliği toplantıları düzenlemiştir.
Proje yönetim uzmanı olarak;Gaziantep Deprem Master Planı Yol Haritası Çalıştayı(İMO-2018)-Gaziantep Afet Farkındalığı ve Duyarlılığı Sempozyumu(HKÜ-2018)-Sürdürülebilirlik yolunda Gaziantep Paneli(HKÜ-2018) kendi alanlarında ilk ve önemli  toplantılardır.

Gaziantep ve çevresinin binlerce yıldır geçmişten aldığı mirasının, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir şekilde aktarılabilmesi için "*bir insan, bir kadın ve bir anne*" olma bilinci ve hassasiyeti ile "mühendis" olarak çalışmalarına devam edecektir...

 

 
 

BURKAY GÜÇYETMEZ
ÜYE
e-Posta:

1982 yılında Gaziantep`te doğdu. 2004 yılında Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Sahibi olduğu şirkette statik proje hizmetleri vermektedir. İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube 10. Dönem ve 11. Dönemde yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır

 
 

METİN GİRİŞKEN
ÜYE
e-Posta:

 

1988 yılında Gaziantep`te doğdu. Lise eğitimini Gaziantep Anadolu Lisesi`nde tamamladıktan sonra, Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldu. Erasmus programı kapsamında bir dönem  Polonya`da (Silesian University of Technology) bulundu. Mezuniyet sonrasında 2012 yılından itibaren kendi aile şirketinde çalışma hayatına başladı.

 Kamu müteahhitliği, konut projeleri ve idari bina uygulamaları yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır. İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube 12. Dönem yönetim kurulu yedek üyesidir.

 

 

Yedek Üyeler

 
 

BURCU ERCAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

OSMAN HANSU
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

PINAR ERDEM
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

TOLGA KİMYA
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

KENAN ULU
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ZEYNEP PINAR AFŞİN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

RAMAZAN KARAKOÇ
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1976 Yılında Nizip`te doğdu. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Teknik 2000 inşaat firmasının sahibiyim.


 
 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.