İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

07 ARALIK 2023, PERŞEMBE   

7

14. DÖNEM AFET HAZIRLIK KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

AYDIN KİRİŞCİ

e-Posta:

12.12.1976 Ankara doğdu. İlk , orta ve Lise tahsilimi Gaziantep`te tamamlayıp 2001 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden Mezun oldu. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

MEHMET CİHAN HACIMUSTAFAOĞLU

e-Posta:

HACER ÇİFTÇİ

e-Posta:

 

İnş.yük. Müh Hacer Çiftçi
1977 yılında Gaziantep`te doğmuştur. İstanbul Pertevniyal lisesinden sonra 2000 yılında Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Eğitimi sonrası Gaziantep`in ilk enerji santralinde başladığı şantiye hayatına, organize sanayide çok önemli projelerde aldığı görevlerle devam etmiştir. Sahada halen inşaat projeleri uygulamalarına devam etmekte ve yetkinlik alanında her düzeyde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Aktif saha çalışmaları yanında akademik çalışmalarına da devam eden Hacer Çiftçi; 2018 yılında İTÜ`den proje yönetim uzmanlığı ünvanını almış ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi`nde başladığı yüksek lisans eğitimini 2019 yılında "Gaziantep Deprem Master Planının Sürdürülebilirliğinin Araştırılması"konulu teziyle tamamlamıştır. Yüksek lisans sonrası doktora yapmaya devam etmektedir.

Hacer Çiftçi;**şehrimizi doğal afet ve felaketlere hazırlamak ve geleceği bugünden inşa etmek için **akademik ve sosyal sorumluluk bilinci ile şehrimizin geleceği için çok önemli işbirliği toplantıları düzenlemiştir.
Proje yönetim uzmanı olarak;Gaziantep Deprem Master Planı Yol Haritası Çalıştayı(İMO-2018)-Gaziantep Afet Farkındalığı ve Duyarlılığı Sempozyumu(HKÜ-2018)-Sürdürülebilirlik yolunda Gaziantep Paneli(HKÜ-2018) kendi alanlarında ilk ve önemli  toplantılardır.

Gaziantep ve çevresinin binlerce yıldır geçmişten aldığı mirasının, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir şekilde aktarılabilmesi için "*bir insan, bir kadın ve bir anne*" olma bilinci ve hassasiyeti ile "mühendis" olarak çalışmalarına devam edecektir...

 

MEHMET DEMİR

e-Posta:

MEHMET TOLGA YANAR

e-Posta:

MÜSLÜM ÇOPUR

e-Posta:

OSMAN HANSU

e-Posta:

SELÇUK SOYSÜREN

e-Posta:

1974 yılında Elbistan`da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep`te tamamladı. 1998 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans, 2002 yılında Niğde Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube 12. Dönem ve 13. Dönemde Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği görevlerinde bulunmuştur Serbest Mühendislik ve Müteahhitlik hizmetleri vermektedir.

SERVET ÖZDİNÇ

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

YUNUS EMRE BÜLBÜL

e-Posta:

YÜKSEL SİBEL KARSLIGİL TAŞTAN

e-Posta:

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.